• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи Теребовлянської ОТГ

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи Теребовлянської ОТГ

2017-11-02

/Files/images/bezverhnya/%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BF%D0%B2%D1%80%D0%BE.jpg

2 листопада 2017 року в опорному закладі Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар заступнків директорів з навчально-виховної роботи Теребовлянської ОТГ на тему: "Профілізація школи: змістовий та управлінський аспекти".

Під час семінару значну увагу акцентували на тому, що важливим принципом Нової української школи є орієнтація на потреби дитини, тобто перехід від багатопредметності на профільне навчання у старшій школі. Це, за Концепцією реалізації політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" на період до 2029 року, мотивуватиме учнів до навчання: кожен учень зможе обрати свою власну траєкторію у залежності від навичок і здібностей.

На сьогоднішній день для реалізації державної політики в сфері освіти необхідний вмотивований вчитель, педагогіка партнерства між учнем і вчителем, учителем і батьками (повага до особистості), співпраця з іншими освітніми закладами для розширення простору освітніх можливостей учнів, формування в них ключових компетентностей для життя.

Опорний заклад Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 тісно співпрацює із Тернопільським обласним центром зайнятості, Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка та Тернопільським національним економічним університетом. Саме тому, під час семінару виступали: кандидат психологічних наук, начальник відділу профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Т.М.Білінська, професор, керівник науково-методичного центру природничої освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка Степанюк А.В., завідувач кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ Луцик А.І.

/Files/images/bezverhnya/%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BF%D0%BF%D0%B2.jpg

/Files/images/bezverhnya/%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%96%D0%B2.jpg

/Files/images/bezverhnya/Документ Microsoft Word.docx.jpg

Тетяна Мирославівна Білінська виступила перед заступниками з презентацією "Актуальні питання профорієнтаційної роботи в загальноосвітній школі."

Алла Василівна Степанюк розповіла присутнім про готовність вчителя до роботи в умовах профільного навчання, а кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри податків та фіскальної політики Луцик Анатолій Ігорович розказав про перспективи працевлаштування сучасної молоді у виробничій та невиробничій сферах.

Семінар-практикум організовано у два етапи: теоретичний і практичний модулі. Теоретичний модуль завершився презентацією з досвіду роботи адміністрації опорного закладу Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з питання "Діяльність опорного закладу у сфері профілізації навчання". Перед присутніми виступили заступники директора з НВР Терещенко С.В., Дирда Н.С., Ліщинська О.М. та практичний психолог Кошевська О.Ф.

/Files/images/bezverhnya/%D0%B0%D0%B2%D0%BF%D0%B2%D0%BF%D0%B0%D0%B2.jpg

У практичній частині відбувся майстер-клас з інтерактивними формами роботи з школярами та тренінгове заняття "Психолого-педагогічна компетентність вчителя в умовах профільного навчання".

/Files/images/bezverhnya/%D0%B0%D0%B2%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BF%D0%B2%D0%B0%D0%BF.jpg

Усі учасники семінару залишились задоволеними від набутого досвіду.

/Files/images/bezverhnya/%D0%B2%D0%B0%D1%96%D0%B0.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 169

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.