Відділ освіти Теребовлянської міської ради

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Якщо запастися терпінням і виявити старання,

то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи.

Навчання корінь гіркий, так плід солодкий.

Леонардо да Вінчі

Мета олімпіад та конкурсів - виявити обдаровану здібну учнівську молодь з інтелектуальним світоглядом та прагматичним мисленням, здатну аналізувати і прогнозувати події, явища і процеси. Теребовлянська ОТГ пишається переможцями олімпіад, конкурсів, змагань різного спрямування. Ось і цьогоріч школярі впевнено одержують перемоги в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсів.

VIІІ Міжнародний мовно-літературного конкурс імені Тараса Шевченка

Диплом І ступеня

Крисько Марта - учениця 6 класу Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст.№2
Лакома Ілона - учениця 7 класу Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею

Диплом ІІ ступеня

Брухівська Софія– учениця 5 класу Мшанецької ЗОШ І-ІІ ст.
Триліх Христина – учениця 6 класу Теребовлянської спеціалізованої школи - ліцею
Людвіковська Анастасія– учениця 8 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Студент Вікторія – учениця 9 класу Плебанівської ЗОШ І –ІІ ст.
Ільницька Марія – Вікторія – учениця 11класу Лошнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом ІІІ ступеня

Вершигора Надія– учениця 6 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Олійник Соломія – учениця 9 класу Острівецької ЗОШ І-ІІІ ст.

ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ:

диплом І ступеня

Людвіковська Анастасія - учениця 8 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 9виступала за 10 клас)

диплом ІІІ ступеня

Ного Діана, учениця 11 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

з образотворчого мистецтва

диплом І ступеня

Шалева Сніжана, учениця 8 класу опрного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Дроздовська Діана - учениця 9 класу Плебанівської ЗОШ І-ІІ ступенів
Бучковська Софія - учениця 10 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Руднянин Інна - учениця 11 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

диплом ІІ ступеня

Возьна Ірина - учениця 9 класу Довгенської ЗОШ І-ІІ ступенів
Колода Вікторія - учениця 9 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Демчук Юлія - учениця 11 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ ФІ-ІІІ ступенів №1

диплом ІІІ ступеня

Лукіянчук Ліза - учениця 8 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Вітовська Вікторія - учениця 8 класу Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею
Гах Софія - учениця 9 класу Кровинківської ЗОШ І-ІІ ступенів
Репко Ілона - учениця 9 класу Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею
Вітвіцька Софія - учениця 10 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Водовіз Анастасія - учениця 10 класу Теребовлянської спеціалізованої школиВирiвняти по центру-ліцею

з географії

диплом І ступеня

Антонюк Софія-Ольга - учениця 11 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

диплом ІІ ступеня

Бачинська Соломія - учениця 8 класу Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Менько Андрій - учень 8 класу Лошнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

диплом ІІІ ступеня

Людвіковська Анастасія - учениця 8 класу опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Репко Ілона - учениця 8 класу Теребовлянської спеціалізоваої школи-ліцею
Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!
Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!
Всім учасникам бажаємо міцного здоров"я, наснаги та подальших творчих успіхів!

/Files/images/zagaln_pod/_003.jpg

Наші перемоги в обласному конкурсі "Першоцвіти Тернопілля - 2017"

27 червня 2017 року відбулось засідання конкурсної комісії по підведенню підсумків щорічного конкурсу «Першоцвіти Тернопілля - 2017».

Конкурс проводить Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

У конкурсі взяли участь вчителі та учнівські колективи загальноосвітніх навчальних закладів Теребовлянської ОТГ. Загалом, ми отримали 5 перемог.

/Files/images/bezverhnya/грамоти - 0002.jpg/Files/images/bezverhnya/грамоти - 0003.jpg

/Files/images/bezverhnya/грамоти - 0005.jpg/Files/images/bezverhnya/грамоти - 0006.jpg

/Files/images/bezverhnya/грамоти - 0007.jpg

Щиро вітаємо наших переможців, бажаємо натхнення та подальших творчих успіхів!

Історія успіху: сімейна традиція — 200 балів з біології!

Відділ освіти на чолі з начальником С.З.Климко щиро вітає Христину Кірдей, ученицю опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вундеркінда, яка склала ЗНО з біології на 200 балів!

/Files/images/bezverhnya/Hrystyna-200x300.jpg

- Дуже важко скласти ЗНО без жодної помилки, аби отримати максимальний бал, — розповідає Христина. — Але, якщо поставити перед собою таке завдання, сильно-сильно захотіти і головне — наполегливо попрацювати, то все вдасться. Принаймні, у мене так все й було… Доречі, результат у 200 максимальних балів із ЗНО у нашій сім’ї уже є: у 2010 році такий же результат з біології мала моя старша сестра Іра, сьогодні вона працює лікарем-офтальмологом. Так що, це у нас, мабуть, сімейне… Моя мама — лікар-лаборант, а тато — вчитель біології, тож саме він зацікавив мене цим предметом. Тішуся, що впродовж останніх чотирьох років саме тато супроводжував мене у поїздках на Всеукраїнські олімпіади з біології, де представляла Тернопільську область і займала призові місця. Щодо майбутньої спеціальності, то я обрала для себе медицину — планую вступати до Національного медичного університету імені О. Богомольця.

Це, безперечно, результат наполегливої праці батька, вчителя біології Юрія Яковича Кірдея, творчості і таланту Христини, розуміння та підтримки рідних. Це гідний приклад для наслідування та продовження кращих традицій школи.Тож нехай новий навчальний рік принесе Христині не менш значні успіхи та здобутки, розкриє нові можливості пізнання себе і світу, а в майбутньому принесе задоволення від оцінки її праці, а батькам – упевненість в успіхах своїх дітей.

У листі до свого сина Альберт Ейнштейн писав, що життя схоже на велосипед – потрібно постійно рухатись, щоб не втратити рівновагу. Тому щиро зичимо Христині постійного руху та ніколи не зупинятися на шляху до свого успіху.

Під вітрилами успіху

Ось закінчився черговий навчальний рік. Він подарував нашій громаді чимало перемог та був успішним для учнів та вчителів, адже ми здобули 6 перемог у IV етапі різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та акцій еколого-натуралістичного спрямування.

Найкращі результати у Всеукраїнській акції «День зустрічі птахів» (номінація «Краща методична розробка») показала вчитель початкових класів Лошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лац Оксана Степанівна, яка нагороджена Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру МОН України.

Серед переможців Всеукраїнської акції «Годівничка» (номінація «Найкращий організатор біологічних свят») - вчитель-методист опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Телеп Ольга Павлівна та вчитель початкових класів Лошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лац Оксана Степанівна, які нагороджені Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України.

Дипломом І ступеня Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя країна – Україна!” у номінації «Пейзаж» та дипломом ІІ ступеня у номінації «Фото тварин» нагороджена учениця Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею Станько Ірина.

Також цього року під егідою Європейської організації біології рослин 39 країн світу відзначили Міжнародний день рослин. Україна активно підтримала волонтерську ініціативу, приєднавшись до організації науково-просвітницьких заходів.

Серед переможців у категорії фотоконкурс «Ця дивовижна квітка» - Антонюк Софія-Ольга, учениця опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Її робота буде опублікована в науково-художньому журналі для дітей та юнацтва «Паросток» та газеті «Юний натураліст».

Такі заходи потрібні нашій державі для гідної інтеграції в інформаційний простір країн Європи, для широкого обговорення наших конкурентоспроможних наукових результатів, зрештою, для подолання поширених стереотипів щодо обмеженості наукового потенціалу та можливостей України.

Відділ освіти Теребовлянської міської ради щиро вітає переможців та бажає відкривати нові творчі горизонти та платформи для креативного розвитку та самовдосконалення.

Наші учні – срібні призери півфіналу освітнього проекту «Відкривай Україну»

Упродовж 2016/2017 н.р. реалізувався проект «Відкривай Україну», в якому взяли участь 3 школи Теребовлянської ОТГ. Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набули б необхідних вмінь та отримали можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.

3 червня 2017 року в стінах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича успішно проведено півфінал освітнього проекту «Відкривай Україну», який пройшов у форматі Фестивалю інноваційної освіти «Відкривай Україну». Нашу громаду представляла команда Теребовлянської ЗОШ №2 «FUTURE TEAM», яка за результатами голосування посіла ІІ місце, поступившись лише команді із Збаража.

Ми пишаємося тим, що у нас така талановита молодь! Бажаємо вам шаленого креативу, вічної енергетики, молодості, незгасаючого бажання змінювати світ. Ніколи не здавайтеся, завжди вірте у власні можливості та перемоги! Як говорив відомий політичний діяч Вінстон Черчилль: «Успіх недовговічний, поразка – не фатальна, мужність продовжувати – ось що має значення».

Освітній проект «Відкривай Україну» висловив щиру подяку начальнику відділу освіти Теребовлянської міської ради С.З.Климко за неоціненну допомогу в організації Фестивалю та всебічну підтримку протягом підготовки до нього.

Відділ освіти Теребовлянської міської ради щиро дякує адміністрації та вчителям Теребовлянської ЗОШ №2, які допомагали учасникам у впорядкуванні роботи цього проекту та створили позитивний настрій. Велика вдячність учасникам, які своєю шаленою енергією зарядили все місто. Приємно розуміти, що така позитивно налаштована, патріотична та прогресивна молодь, творить майбутнє нашої країни.

Дві перемоги поспіль – це вже традиція. Юні волейболісти Теребовлянської ДЮСШ вдруге стали Чемпіонами України!

З 15 по 18 березня 2017 року Теребовля вдруге за свою історію приймала найсильніші юнацькі волейбольні команди з різних куточків нашої держави. Фінал Чемпіонату України серед юнаків «Дитяча ліга» з волейболу відбувся за підтримки Теребовлянської міської ради у спортивному залі стадіону «Колос». Участь у фінальних змаганнях взяли команди із Києва, Вінниці, Ужгорода, Покровська (Донецька обл.), Прилук (Чернігівська обл.), Вільнянська (Запорізька обл.), Сокаля (Львівська обл.) та Теребовлі.

/Files/images/sport/17352560_1505597616118564_17854355995949458_n.jpg /Files/images/sport/17362417_1505640106114315_2711022500344979900_n.jpg

До відкриття у Теребовлянській громаді готувалися відповідно – із ремонтними роботами в залі, закупівлею форми черлідерів, постановкою комплексного хореографічного номеру під наш місцевий славень спорту, врученням тортів у вигляді волейбольного м’яча та відзначенням видатних спортсменів-земляків.

/Files/images/sport/17352029_1505642402780752_2019218619568206900_n.jpg /Files/images/sport/17352228_1505590146119311_3699308736372699991_n.jpg/Files/images/sport/17309075_1505597166118609_4944045800917438306_n.jpg/Files/images/sport/17352220_1505591226119203_5540734325279524166_n.jpg

За результатами чотириденних змагань третє місце Чемпіонату України здобула команда ДЮСШ із міста Покровськ, другими стали вінничани, а переможцями – вихованці тренера з волейболу Теребовлянської ДЮСШ Михайла Туркули!

/Files/images/sport/17308761_1505641949447464_270392359784382424_n.jpg

Міський голова Сергій Поперечний – про підтримку спорту у Теребовлянській громаді:
Дві перемоги поспіль – це вже традиція. Для нашої громади подібні успіхи є важливими та показовими. В часи змін і реформ будувати щось, здобувати хороші результати вдвічі складніше. Тож і радість від цієї спортивної першості подвоюється також. Не одним волейболом живе Теребовля та її околиці. Та все-таки у даному випадку ми робимо подвійну ставку: на кадровий ресурс – професійну тренерську працю та зацікавленість молоді саме у волейболі. Здобутки одних породжують бажання інших вчитися та перемагати. Тож очікуємо збільшення кількості школярів, котрі приходитимуть до спортивних залів за своїми особистими перемогами. А там, де є спорт – там здоров’я майбутньої української нації.

/Files/images/sport/17352510_1505641659447493_5456985321649399699_n.jpg

Туркула Михайло, тренер з волейболу Теребовлянської ДЮСШ – про підготовку до Чемпіонату 2017 та майбутні плани:
Основна відмінність цьогорічного Фіналу Чемпіонату «Дитяча ліга» в тому, що він відбувався за системою - плей-офф, коли перший день і перша гра є вирішальною. Багато команд постраждали через це і позбулися шансу змагатися за призові місця. Мінус цієї системи - немає справжньої конкуренції протягом чемпіонату, азарту іти до кінця, незважаючи на перші промахи.
/Files/images/sport/IMG_3044.JPG /Files/images/sport/IMG_3055.JPG
Головна складність для мене, як для тренера – те, що багато дітей, з якими працюєш, закінчуючи школу поступають і розбігаються по інших містах. Для прикладу, порівняно з попереднім роком від нас пішло четверо волейболістів, що були в основному складі та прилучились. Для підсилення ми залучили цьогоріч двох гравців зі Львова та Рівного. Та кістяк все одно мусить бути теребовлянський. Дивує те, що з деяких місцевих шкіл, наприклад з найбільшої – ЗОШ №1, на волейбол ходить лише 3 учнів. Тоді як інші гравці напрошуються до нас із сусідніх областей, навіть не маючи підготовки і готові працювати над власною майстерністю на одному бажанні. Додому їздять раз на місяць, а то й на два місяці. І досягають, завдяки наполегливості, успіхів.
/Files/images/sport/IMG_3066.JPG/Files/images/sport/IMG_3070.JPG
Приємно, що усі тренери команд-гостей задоволені як проведенням фінальних всеукраїнських змагань в цілому, так і професійним суддівством зокрема. На Чемпіонаті у Теребовлі працювали четверо суддів національної категорії із Чернівців (П.Г.Раца), Вінниці (В.П.Собченко) та Тернополя (Р.З.Єднаківський, С.С.Шиманський), а також наша місцева волейбольна сім’я Климко С.З. та Климко Н.П.

/Files/images/sport/17361507_1505601732784819_5161906448232840472_n.jpg /Files/images/sport/IMG_3048.JPG

У зв’язку з плинністю гравців, про яку я вже говорив раніше, плануємо активізувати пошук потенційних юних зірок волейболу у Теребовлянській громаді та районі. Хочемо відвідати кожну школу, поспілкуватися, подивитися та максимально залучити учнів, які, можливо, за браком зацікавлених наставників ще не в курсі, що волейбол насправді – їх стихія.

/Files/images/sport/IMG_3054.JPG/Files/images/sport/IMG_3059.JPG

У планах волейбольної федерації – влаштувати до Дня героїв (23 травня) чемпіонський Суперкубок між двома юнацькими командами-переможцями: серед ДЮСШ (м.Теребовля) та спортивних інтернатів.
Капітан команди ДЮСШ м.Теребовля Філіц Микола (№11) – про оцінку гри нашої команди, підтримку вболівальників та віру у власні сили:
Готувались до цих змагань ми дуже довго - від початку тренувань, коли команда тільки сформувалась, і до сьогодні. Звичайно, у нашій перемозі немалу роль відіграли вболівальники. З такою підтримкою було дуже легко та приємно грати. Саме сьогодні ми показали наш справжній рівень гри, за що і здобули перемогу. Інколи ми допускались помилок, але, як кажуть "переможців не засуджують".

/Files/images/sport/IMG_3186.JPG

Великої впевненості нам надав тренер, який незважаючи ні на що, вірив у нас і завжди підтримував. Дякуємо йому за це.

/Files/images/sport/17352016_1505639606114365_2137821777701609000_n.jpg

Новини

Календар

Попередня Січень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031